כנס שלום הילדה והילד מחפש שותפים

כנס שלום הילד בספורט כבר הפך לאבן יסוד בניהול הספורט בישראל. לכנס מגיעים בכל שנה מנהלים, מאמנים, אנשי חינוך וחברה והורים, המעוניינים להפוך את הספורט בישראל לבריא יותר, מקצועי יותר ותרבותי יותר. אם יש לכם יוזמה חברתית-כלכלית המקדמת את הספורט בישראל – ובעיקר זה של הילדים והנוער, או מקדמת ילדים מהשוליים של החברה הישראלי באמצעות ספורט, אתם מוזמנים ליצור קשר על מנת לבחון שיתוף פעולה.

אנו מציעים שני סוגים של שיתופי פעולה.

א.  שיתוף פעולה ברמת התוכן. מיועד לאנשי מקצוע בעלי ידע ייחודי בענפי הספורט השונים הפועלים לקידום המקצוענות והבריאות (הפיזיה, הנפשית והחברתית) של ילדים, ילדות ונוער בספורט. בהתקשרות כזו אנו מבטיחים חשיפה מירבית של התוכן עצמו ושל איש המקצוע בעל הידע הן בערכות ההרשמה והן בסדר היום של הכנס.  לבחינת שיתוף פעולה מסוג זה יש לכתוב מייל לכתובת בקישור זה.

ב. שיתוף פעולה ברמת הפרסום: מיועד לבעלי עסקים קטנים ובינונים המעוניינים לקדם שירותים ו/או מוצרים שתורמים לקידום המקצוענות והבריאות של ילדים, ילדות ונוער בספורט. בהתקשרות כזו אנו מבטיחים חשיפה לאנשים המגיעים לכנס באמצעות ערכות ההרשמה והפעלת דוכנים. לבחינת שיתוף פעולה מסוג זה יש לכתוב מייל לכתובת בקישור זה.

חשוב להדגיש: העקרון הראשון המנחה את שיתופי הפעולה הוא תרומת השותף הפוטנציאלי לקידום מטרות הכנס.