כנס שלום הילד בספורט מחפש שותפים

כנס שלום הילד בספורט כבר הפך לאבן יסוד בניהול הספורט בישראל. לכנס מגיעים בכל שנה מנהלים, מאמנים, אנשי חינוך וחברה והורים, המעוניינים להפוך את הספורט בישראל לבריא יותר, מקצועי יותר ותרבותי יותר. Mochilas Kanken Classic אם יש לכם יוזמה חברתית-כלכלית המקדמת את הספורט בישראל – ובעיקר זה של הילדים והנוער, או מקדמת ילדים מהשוליים של החברה הישראלי באמצעות ספורט, אתם מוזמנים ליצור קשר על מנת לבחון שיתוף פעולה.

אנו מציעים שני סוגים של שיתופי פעולה.

א. Fjallraven Kanken Backpack שיתוף פעולה ברמת התוכן. מיועד לאנשי מקצוע בעלי ידע ייחודי בענפי הספורט השונים הפועלים לקידום המקצוענות והבריאות (הפיזיה, הנפשית והחברתית) של ילדים, ילדות ונוער בספורט. Mochilas Kanken Online בהתקשרות כזו אנו מבטיחים חשיפה מירבית של התוכן עצמו ושל איש המקצוע בעל הידע הן בערכות ההרשמה והן בסדר היום של הכנס. Mochilas Kanken Madrid לבחינת שיתוף פעולה מסוג זה יש לכתוב מייל לכתובת בקישור זה.

ב. שיתוף פעולה ברמת הפרסום: מיועד לבעלי עסקים קטנים ובינונים המעוניינים לקדם שירותים ו/או מוצרים שתורמים לקידום המקצוענות והבריאות של ילדים, ילדות ונוער בספורט. Fjallraven Kanken Sales בהתקשרות כזו אנו מבטיחים חשיפה לאנשים המגיעים לכנס באמצעות ערכות ההרשמה והפעלת דוכנים. Fjallraven Kanken Sale לבחינת שיתוף פעולה מסוג זה יש לכתוב מייל לכתובת בקישור זה.

חשוב להדגיש: העקרון הראשון המנחה את שיתופי הפעולה הוא תרומת השותף הפוטנציאלי לקידום מטרות הכנס.