הכנס ה-7 לשלום הילד בספורט

ברוכים הבאים לכנס השביעי לשלום הילד בספורט! מטרת כנס היא לעזור בקידום של תרבות ספורט בקרב ילדים ונוער בישראל, על מנת למקצע את היחס לילדים ולמנוע אלימות. כבכל שנה, גם השנה יתארחו בכנס ספורטאים, אנשי חינוך וחברה, רופאים, פסיכולוגים ואנשי ידע נוספים שיתרמו להורים, מאמנים ומנהלי מחלקות הילדים והנוער בישראל כלים וידע להתמודד עם מי שפוטנציאלית יהיה שחקן מקצוען בעתיד, על מנת לקדם ערכים של תרבות, שיתוף פעולה וסובלנות בקרב השחקנים, ההורים והצוות המאמן. הכנס מתקיים בשיתוף עיריית ירושלים, ההתאחדות לכדורגל, עמותת החלוץ ועמית לספורט. הכנס יתקיים בתאריך 8.9 בארנה בירושלים וישתתפו בו כ-250 מאמנים, מנהלי מחלקות ספורט, מנהלי מחלקות ילדים ונוער ומנהלי עמותות. 

הזמנה שלום הילד 2017-1

האורח המרכזי של הכנס השנה הוא מר רוי מאסי, מנהל האקדמיה של ארסנל בין השנים 1999-2014 (המוכר מהספר אימפריה: איך המציאה אנגליה את הכדורגל מחדש, בתור מר סמית). במהלך תקופת כהונתו עבר הכדורגל האנגלי, ותהליך הכשרת השחקנים הצעירים למקצוענות בפרט, שינוי משמעותי שהשפיע על הכדורגל בעולם ובישראל בפרט. יחד עם ליאם בריידי וארסן ונגר, מר מאסי היה שותף פעיל בעיצוב המדיניות ותהליך ההכשרה של הספורטאים באקדמיה של ארסנל. עוד על תפיסת העולם של רוי מאסי והאקדמיה של ארסנל בקישור הזה.roy

 

שלום הילד

עוד ישתתפו בכנס: איציק קורנפיין, מנהל מחלקת הספורט של עיריית ירושלים, מאיה זינשטיין, מפיקת הסרט "טהורה לעד", חיים לוי- מומחה במניעת הלבנת הון, ד"ר שלומית גיא ועוד.הכנס בשיתוף אגף הספורט בעיריית ירושלים, ההתאחדות לכדורגל, ועמותת החלוץ.

 
מספר המקומות מוגבל. להרשמה לחצו כאן.